Pierwszy raz u nas?

Interesujesz się fitnessem? A może chcesz schudnąć? Rozwijać się i zmieniać swoje życie na lepsze?

Chcesz być piękna, zdrowa i zadowolona z siebie, pomimo braku czasu?

 

Witaj na portalu fitnesski.pl – Internetowym Klubie Fitness. Z radością pomożemy Ci w osiągnięciu Twoich celów!

Zobacz nasze wideo!


CO PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE?

Czy chciałabyś mieć dostęp do klarownych instrukcji treningowych, ilustrowanych wysokiej jakości nagraniami? Ciekawych artykułów o fitnessie, rozwoju osobistym? Porad z różnych dziedzin życia, takich jak odchudzanie czy motywacja? Spotkać osoby o podobnych zainteresowaniach?

Wszystko to znajdziesz u nas! Zapraszamy! :)

ROZUMIEMY TWOJE WĄTPLIWOŚCI I ZROBIMY WSZYSTKO, ABY JE ROZWIAĆ:

„Fitness klub przez Internet? Czy to skuteczne?”

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest klarowne przekazywanie informacji w czasie treningu. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie profesjonalne programy treningowe w postaci dokładnych instrukcji wraz z wysokiej jakości nagraniami dostępnymi w każdej chwili w serwisie fitnesski.pl.

„Dieta nie zadziała…”

Dobrze znamy tą obawę. Wiemy, że często to właśnie ona jest główną przyczyną niepowodzeń w odchudzaniu. Bywa nawet i tak, że sama dieta nie jest istotna, a klucz tkwi gdzie indziej. Zrobimy wszystko, aby pokazać Ci, jak skutecznie schudnąć.

„Rozwój osobisty? Do czego mi się to przyda?”

Każdy może zmienić się na lepsze. Zmienić swoje życie na lepsze. Nie oferujemy cudownych, natychmiastowych rozwiązań. To, co chcemy Ci przekazać, to pomoc w skutecznym i stałym wyznaczaniu celów oraz w dążeniu do ich realizacji.

„Nie ma z kim pogadać na zajęciach…”

Temu również chcemy zaradzić poprzez odpowiednią prezentację materiału – wkładamy wiele wysiłku w to, aby nasze nagrania były dla Ciebie przyjemnością, a porady i artykuły przedstawiały bogatą wiedzę w przystępny i przyjacielski sposób. Każdy z materiałów możesz w każdej chwili skomentować, włączając się do dyskusji – Twoje uwagi są dla nas bardzo cenne i pomagają kształtować dalsze treści.

KIM JESTEŚMY?

Ludźmi takimi jak Ty. :) Tak jak każdy, w pewnym momencie życia zaczęliśmy zaglądać w głąb siebie, szukając odpowiedzi na pytania o właściwy styl życia. Nie jesteśmy międzynarodowymi gwiazdami, światowej sławy trenerami. Nie jesteśmy celebrytami. Spędziliśmy kilka lat na poszukiwaniach, angażując się w liczne szkolenia, wytrwale zdobywając praktyczne doświadczenia, sięgając do literatury najbardziej kompetentnych światowych autorów, czy wreszcie sprawdzając teorię na własnej skórze – i  bardzo chętnie podzielimy się z Tobą naszymi przemyśleniami w nadziei, że pomogą one i Tobie znaleźć odpowiedź.

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszych blogach.

NIE PRZEGAP SZANSY!

Już dziś zapisz się na nasz newsletter, w którym systematycznie otrzymywać będziesz drogą emailową instrukcje oraz nagrania do różnorodnych treningów. Asortyment treningów będzie stale poszerzany, zgodnie z Twoimi wymaganiami i potrzebami.

Poprowadzimy Cię za rękę w Twojej przygodzie z fitnessem! :)

CO TERAZ?

Jesteś właśnie na stronie głównej serwisu – to Twój punkt wyjścia do poruszania się po stronie. W zależności od tego, co Cię interesuje, możesz przejść do interesującej Cię kategorii w menu strony, lub sprawdzić wpisy na naszych blogach:

Magda przybliży Ci podstawy fitness w przystępny sposób, pomagając Ci wejść w świat trudniejszych i bardziej urozmaiconych treningów. Znajdziesz u niej też dużą dawkę motywacji i wskazówek jak sprawić, aby Twoje życie stało się pełniejsze. A wszystko to miło i sympatycznie! :)

Maciek zajmie się tematyką rozwoju osobistego i motywacji. Męski pierwiastek serwisu fitnesski.pl – profesjonalnie i skutecznie! :)

Możesz również zapisać się na nasz newsletter, aby otrzymywać na bieżąco informacje o nowych artykułach, nagraniach i wydarzeniach na stronie drogą emailową.

Życzymy Ci wspaniałych przygód z fitnessem! Rozwiń z nami skrzydła!

Do zobaczenia na fitnesski.pl!

Magdalena Laskowska

Maciej Kutyło

Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik