Rozwijam skrzydła!

Witaj w dziale “Rozwijam skrzydła!“. Chcesz w pełni wykorzystać swój potencjał? Dowiedzieć się, jak skutecznie i przyjemnie osiągnąć to, co chcesz? Artykuły i filmy o rozwoju osobistym, motywacji do odchudzania i nie tylko, a także inne przydatne przemyślenia – to wszystko znajdziesz właśnie tutaj.  Aby ułatwić Ci lekturę, wpisy zostały podzielone na dwie kategorie:

Autorozwój na co dzień

Czasem dowiadujemy się czegoś bardzo przydatnego i żałujemy, że nie wiedzieliśmy o tym wcześniej. Zastanawiamy się wtedy, ile wartościowej wiedzy przelatuje nam codziennie przez palce. Oczywiście, można temu zaradzić! W tym dziale przeczytasz przemyślenia i porady na wiele tematów, od porządkowania Twojego domowego budżetu po zwiększanie efektywności Twojego dnia pracy. Wyznaczanie celów i ich realizacja, skuteczne techniki zarządzania czasem czy dobre nawyki przy wydawaniu pieniędzy – to wszystko i jeszcze więcej znajdziesz właśnie tutaj!

Motywacja

Czy znasz to uczucie, kiedy wiesz, co chcesz osiągnąć, ale żeby zabrać się do działania brakuje Ci… no właśnie, “czegoś”? Tym “czymś” bardzo często jest właśnie motywacja. Zapewne wiele o niej słyszałaś i dobrze wiesz, że jej utrzymanie może sprawiać dużo problemów. Zajrzyj do tego działu koniecznie, jeżeli chcesz poznać tajniki motywacji i praktyczne wskazówki, jak osiągnąć więcej – i rozwinąć skrzydła!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik